Drewno

Potrzeba matką wynalazków, tak głosi słynne przysłowie, które sprawdziło się w moim przypadku. Obecnie dzieci posiadają dużo zabawek, gier, puzzli i innych małych przedmiotów do zabawy, które my – rodzice musimy gdzieś pomieścić. Często na małych powierzchniach naszych mieszkań.

Ponieważ lubię przedmioty wielofunkcyjne, postanowiłam stworzyć pufę, która będzie schowkiem na zabawki. Pierwsza tego typu skrzynia powstała kilka lat temu i do tej pory patrzę na nią z sentymentem. Pomimo, iż była wykonana w bardzo amatorski sposób, nadal spełnia swoją funkcję.

Z czasem moja technika wykonywania puf ewoluowała i obecnie wszystkie są dopieszczone na każdym etapie powstawania. Począwszy od skrzyni, którą zbija stolarz, po ostateczne pociągnięcia pędzlem. Od momentu stworzenia pierwszej pufy minęło już trochę czasu, a ja zdążyłam stworzyć całą serię produktów z drewnianych skrzynek wytwarzanych przy współpracy z lokalnym stolarzem. Wszystkie te wyroby są wielofunkcyjne, proste w swoim wyglądzie i użytkowaniu oraz dokładnie przetestowane przez Zarząd firmy Papele, czyli moje dzieci 🙂

Papele.pl - Skrzynia pufa na zabawki z namalowanym samolotem

W trosce o bezpieczeństwo naszych pociech stosuję do obróbki najwyższej jakości nietoksyczne farby oraz lakiery przeznaczone do użytkowania przez dzieci. W standardzie skrzynie są w kilku wybranych przeze mnie wersjach kolorystycznych. Zadowolenie dziecka to priorytet w mojej pracy, dlatego na specjalne życzenie klienta mogę zmienić kolor oraz wzór.

 

Konik na biegunach to zabawka dla każdego dziecka, zarówno chłopca jak i dziewczynki. Stanowi również piękną dekorację wnętrza, nadając mu oryginalnego charakteru. Moje wspomnienia z dzieciństwa są silnie związane z tym bujakiem.

Nigdy nie miałam konika w swoim domu, choć bardzo chciałam. Bardzo się cieszyłam na każdą wizytę u mojego kuzyna, który miał takiego konia. Byłam jedyną dziewczynką w towarzystwie, więc chłopcy nie chcieli się ze mną bawić podczas uroczystości rodzinnych. Na szczęście dla mnie nie chcieli też bujać się na koniku. Na wspomnienie tych cudownych lat, oczywiste było, że taki bujak znajdzie się w mojej ofercie. Jest dostępny w dwóch wyjątkowych wersjach: dla dziewczynek i dla chłopców.

Drewniany konik na biegunach wykonany przez lokalnego rzemieślnika. Malowany jest farbą z atestami. Aplikacje malowane są ręcznie najwyższej jakości nietoksycznymi farbami oraz lakierem przeznaczonym do użytkowania przez dzieci.

Papele.pl - Drewniany konik na biegunach różowy

Drewniane skrzynki na zabawki stanowią znakomitą alternatywę dla plastikowych pojemników, tekstylnych pudeł oraz tekturowych kartonów. Oryginalne wykończenie skrzyń nadaje niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu.

Pojemne, ładne i do tego łatwe w przemieszczaniu dzięki zamontowanym skrętnym kółkom oraz kolorowym sznurkom do chwytania w małe rączki. To wszystko cechy produktu, który był robiony z myślą o łatwym porządku i szybkim dostępie do rzeczy, których używają dzieci na co dzień. Tworząc skrzynie, zarówno te malowane jak i te z tkaniną wewnątrz, wiedziałam że spełnią wszystkie moje oczekiwania oraz spodobają się moim synom. Każda z nich pełni różną funkcję w moim domu. Skrzynki malowane są wykorzystane do przechowywania książek oraz gier, natomiast skrzynia z tkaniną pełni funkcję podręcznego schowka na koce i dodatkowe poduszki, których chłopcy używają do zabawy.

Papele.pl - Skrzynia na kółkach na gry i zabawki MIASTO NOCĄ

Półki w kształcie domków to popularna a zarazem oryginalna dekoracja pokoju. Są to dekoracje w stylu skandynawskim, które dzięki swej prostocie zyskały uznanie.

Większość półek-domków oferowanych na rynku nie jest w stanie pomieścić w sobie książek… poza moją. Została zaprojektowana tak, aby móc na niej ustawić kilka książek. Domek można zawiesić na ścianie lub może być wolnostojącą dekoracją pokoju. Te oraz inne półki znajdujące się w mojej ofercie sprawdzają się nie tylko w pokoju dziecięcym. Można na nich przechowywać książki, pluszaki oraz inne dziecięce zabawki lub wykorzystać je w takich pomieszczeniach jak kuchnia, przedpokój a nawet sypialnia. Wszystko zależy od naszej wyobraźni oraz stylu w jakim mamy urządzone mieszkanie.

WYBRANE PRODUKTY
Papele.pl - Półka na książki dla dzieci DOMEK
Papele.pl - Półka drewniana dla dzieci w stylu skandynawskim