Wiklina

Wiklina jest bezpiecznym i plastycznym surowcem, z którego można stworzyć prawie każdy kształt. Krzesełka, kufry, skrzynie, skrzyneczki… – to rzeczy, które sprawiają, że pokoje naszych maluszków stają się przytulne, uporządkowane i nabierają dziecięcego charakteru.

Nie potrafię wyplatać wikliny, ale znam osoby, które to robią i dlatego wiem, że wszystkie oferowane przeze mnie produkty są wykonane z najlepszego polskiego surowca przez lokalnych rzemieślników.

Krzesełka, choć początkowo surowej urody, dzięki mnie zyskują charakteru i wyjątkowości. Uszyta przeze mnie miękka poduszka sprawia, że przyjemniej się składa klocki lub maluje przy stoliku. Dodatkowo filcowa aplikacja pozwala dzieciom spersonalizować swoje krzesełko według własnych upodobań

Papele.pl - Wiklinowy fotelik dla dzieci z poduszką DINOZAUR

Kufry, skrzynie i skrzyneczki to podstawa każdego pokoju dziecięcego, który na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie uporządkowanego. To właśnie dzięki takim sprzętom zabawkowy bałagan jest łatwy do ogarnięcia. Wystarczy wszystko powkładać do środka i nieład znika. Dodatkowo wiklina jest materiałem bezpiecznym i odpornym na różnego rodzaju uderzenia. Kolorowe poduszki i literki dodają przytulności skrzyniom i kufrom. Takie dodatki tworzą klimat oryginalnego wnętrza.

WYBRANE PRODUKTY
Papele.pl - Okrągły kosz na zabawki z poduszką wiklinowy różowy
Papele.pl - Wiklinowy fotelik dla dzieci z poduszką MIŚ
Papele.pl - Skrzynki wiklinowe gwiazdki zestaw 3 sztuk
Papele.pl - Wiklinowy kosz z pokrowcem w gwiazdki i uchwytem