Sklejka drewniana

Sklejka drewniana to bardzo bezpieczny materiał. Ponieważ dbam o bezpieczeństwo dzieci, stosuję wysokiej jakości sklejkę z atestami oraz wykorzystuję do malowania i lakierowania, najwyższej jakości nietoksyczne farby oraz lakiery przeznaczone do użytkowania przez dzieci.

Ze sklejki produkuję miarki wzrostu, boazerię, chmurki tablicowe oraz elementy dekoracyjne do skrzyń.

Każde dziecko rośnie, jest to naturalny proces naszego rozwoju. Warto te chwilę uchwycić nie tylko na zdjęciach. Miarki wzrostu stanowią piękną i oryginalną alternatywę dla naklejek oraz piankowych miarek, które nie wytrzymują próby czasu. Po wielu latach, spoglądając na etapy wzrostu naszych pociech zaznaczone na miarce, niejednokrotnie zakręci się łza w oku rodzica na wspomnienie tych wspaniałych dziecięcych chwil.

Pomysł na boazerię-płotek zrodził się, kiedy po raz kolejny kredki zostały użyte do dekoracji ścian przez moje dzieci. Postanowiłam wówczas zrobić coś, co nada oryginalnego wyglądu wnętrzu, a mi pozwoli w spokoju zostawiać ich sam na sam z kredkami. Początkowo była tylko wersja tablicowa, po której chłopcy mogli malować kredą do woli, a z czasem powstała wersja biała i woskowana. Każda z oferowanych wersji kolorystycznych ma swój urok i ciężko wyróżnić jedną, która jest najładniejsza. Oferta zawiera trzy warianty kolorystyczne po to, aby każdy rodzic mógł dopasować płotek do swojej wizji pokoju oraz oczekiwań ich dziecka.

Papele.pl - Wystrój pokojów dziecięcych - Sklejka drewniana

Chmurki tablicowe, podobnie jak plotek, powstały z myślą o rozwoju manualnym i plastycznym naszych maluchów, ale również z myślą o spokoju rodziców. Na chmurkach dziecko może rysować kredą do woli, a my jesteśmy spokojni, że nic więcej nie zostanie zamalowane poza wyznaczonym miejscem.

WYBRANE PRODUKTY
Papele.pl - Miarka wzrostu samolot.
Papele.pl - Miarka wzrostu motyle.
Papele.pl - Boazeria płotek woskowany miasto do pokoju dziecka
Papele.pl -Boazeria płotek tablicowy miasto do pokoju dziecka