Filcowe dekoracje

Pomysł na stworzenie filcowych dekoracji powstał w mojej głowie kiedy byłam w ciąży, a koleżanka podarowała mi sporą ilość filcu, z którym nie wiedziała co zrobić. Filc to materiał który jest bardzo wdzięczny w obróbce i doskonale nadaje się do tworzenia dziecięcych maskotek, poduszeczek i innych dekoracji.

Wiedziałam, że potrzebuję czegoś oryginalnego do wystroju pokoju mojego maluszka, więc postanowiłam zacząć szyć. Tak powstały karuzele. Były to moje pierwsze projekty. Zyskały one aprobatę najsurowszych jurorów – moich synów.

Ku ich i mojej uciesze, spod moich rąk wychodziły balony, misie, sarenki, samochody, autobusy, potworki oraz mnóstwo innych wzorów, które za każdym razem wywoływały falę zachwytu.

Z czasem poszerzyłam paletę filcowych wyrobów o girlandy z serduszkami, które stanowią uroczy dodatek w pokoju dziecka. Miłe w dotyku, kolorowe oraz oryginalne, nadadzą ciepłego wyglądu każdemu pokoikowi.

Ostatnim a zarazem najbardziej kreatywnym jak do tej pory filcowym wyrobem, była girlanda do mocowania zdjęć. Ten ostatni projekt został stworzony specjalnie na życzenie starszego syna, który chciał mieć nad swoim łóżkiem zdjęcia bliskich mu osób, a ja nie chciałam przywieszać standardowych ramek. Był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę: samochody, ptaszki, balony, misie i inne ulubione rzeczy naszych pociech z doczepionym zdjęciem.

Papele.pl - Girlanda z balonami filcowymi do mocowania zdjęć

Filcowe kolekcje powstają na specjalne życzenie, dlatego każdy projekt jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Wszystkie dekoracje są w 100% szyte ręcznie, z największą starannością.

WYBRANE PRODUKTY
Papele.pl - Karuzela z balonami dla niemowląt personalizowana
Papele.pl - Girlanda różowe serca do dekoracji pokoju dziecięcego