Papele.pl to kolekcja ręcznie robionych unikalnych akcesoriów, dekoracji, mebli i dodatków do wystroju pokojów dziecięcych. To marka stworzona przeze mnie – inżyniera z pasją do rzeczy nietypowych, matkę dwóch synów – najbardziej wymagających odbiorców moich produktów.

To właśnie oni, moi mali rozrabiacy byli inspiracją do stworzenia Papeli. Urządzając ich pokoje, poszukiwałam przedmiotów, które będą nieprzeciętne i nadadzą wyjątkowego charakteru wnętrzom. Wówczas nie umiałam znaleźć niczego, co odpowiadałoby mojej wizji. Postanowiłam stworzyć coś sama. Tak powstała kolekcja Papeli, którą chcę się z Państwem podzielić.

W swojej pracy kieruję się tym, co ważne, dlatego większość rzeczy jest wykonana z bezpiecznych i naturalnych materiałów – drewna i wikliny. W Papelach znajdziecie Państwo m.in. skrzynie i kosze na zabawki, półki na książki, miarki wzrostu, boazerie do pokoju dziecięcego czy też inne dodatki dla dzieci. Wszystko co znajduje się w mojej ofercie wykonuję ręcznie lub przy współpracy z lokalnymi rzemieślnikami. Stosuję nietoksyczne farby i lakiery przyjazne dla środowiska dziecka. Papele są stylowe, wykonane z miłością i dbałością o każdy szczegół.

A sama nazwa? Pewnie zastanawiacie skąd się wzięła… Na Śląsku, skąd pochodzę, jest to określenie uroczych niemowlęcych policzków, widoku niezwykłego dla oczu rodzica. Właśnie tak często mówiłam do moich synków. Nazwa jest bardzo osobista, tak jak prezentowana tu kolekcja.
Serdecznie zapraszam do odwiedzenia świata Papeli!

Magda